Проект MotorLine31

надійна яхта відкритого моря


В основі проекту MotorLine31 максимальний комфорт та надійність у відкритому морі за умови мінімінізації довжини та вартості яхти.

Вони забезпечуються:

  • підвищеною мореплавністю, дальністю та автономністю плавання;
  • великими обсягами приміщень;
  • великими просторами відкритих палуб;
  • Поділом пасажирів та екіпажу.

Підвищена морехідність - Забезпечується міцним сталевим корпусом, спроектованим за правилами класифікаційного суспільства, високим півбаком, зменшує затоплення та покращує сходження на хвилю, встановлення надійного обладнання від кращих світових виробників. Заспокійники хитавиці та система кондиціювання «Зима-літо» гарантують максимальний комфорт пасажирів. Водонепроникність забезпечена застосуванням сертифікованих дверей та ілюмінаторів. Всі ілюмінатори в сталевому корпусі мають штормові кришки. Двері виконані із задрайками по всьому контуру, що дозволяє отримати щільне та рівномірне прилягання.

Дальність та автономність плавання забезпечується підвищеним запасом палива у шести цистернах, вкладними цистернами з нержавіючої сталі для питної води, встановленням опріснювача великої продуктивності (при необхідності його дублюванням), великими обсягами комор для провізії та постачання. Екологічна безпека яхти забезпечена двома стічними цистернами великого об'єму та встановленням станції очищення стічних вод. Також передбачені всі заходи щодо запобігання розливу палива.

Високий напівбак та відсутність бортових проходів по верхній палубі дозволяють збільшити площу каюти Власника (32 м²) та обіднього салону (27 м²), об'єднаного з головним салоном (22 м²). Гості розміщені у чотирьох двомісних каютах на нижній палубі загальною площею 62 м² з окремими санвузлами. У двох каютах можуть бути передбачені два додаткові спальні місця, що доводять кількість пасажирів до 12 осіб. Верхній салон (19 м²) об'єднаний з балконом відкритої палуби (34 м²) розсувними прозорими дверима. Підвищеному комфорту служить збільшена відстань між палубами, до 2,5 метрів на верхній палубі та до 2,4 метра на нижній палубі та палубі містка.

Велика сонячна палуба (65 м²) на флайбриджі обладнана всім необхідним для відпочинку на свіжому повітрі, включаючи СПА басейн, меблі для відпочинку та місця для засмаги. Тут розташований зовнішній пост управління. Електрогідравлічний кран призначений для спуску шлюпки, яку при необхідності можна використовувати як чергову.

Додаткові аксесуари для відпочинку на воді зберігаються в ангарі основного корпусу з виходом на майданчик, обладнаному кран-балкою для спуску гідроциклів. Тут же за потреби можна обладнати невеликий дайвінг рум.

І ще одна особливість яхти – носова зона відпочинку на носі з двома диванами.

На яхті реалізовано концепцію поділу пасажирів та екіпажу. У повсякденному житті вони не перетинаються. Екіпаж розміщений у двох двомісних каютах, у нього своя кают компанія з куточком відпочинку та місцем підігріву їжі, свій санвузол. Для капітана передбачено блок каюти поруч із ходовою рубкою. Приміщення екіпажу пов'язані з ходовою рубкою та камбузом окремими трапами.


Екстер’єри

Основна концепція екстер’єру - уособлення абсолютної надійності і мореплавства.


Зовнішній вигляд

Високий напівбак і надлишковий надводний борт є забезпечення підвищеної мореплавності. Відпочинкові зони, обладнані на відкритих палубах, знаходяться у вітровій тіні і дозволяють пасажирам комфортно почуватися, перебуваючи на свіжому повітрі максимальний час відпочинку, у тому числі і на переходах у свіжу погоду.

Все це, об'єднане «міцним» - «збитим» силуетом, уособлює надійність яхти відкритого моря.
Технічні рішення

Згідно з ідеологією проекту в яхту закладено найбільш надійні, перевірені часом та морем технічні рішення


Реалізація даних рішень забезпечується використанням найякісніших матеріалів та обладнання провідних світових фірм – виробників яхтових механізмів.Основні характеристики

Основні характеристики судна, наведені нижче, є попередніми стандартами і підлягають уточненню в період розробки проекту

Головні розмірення:
Довжина максимальна, м 31,5
Довжина КВЛ, м 27,6
Ширина максимальна, м 7,00
Ширина з КВЛ, м 6,76
Осадка, м 1,9
Водотоннажність об'ємна
(50% запасів), м³
180
Дальність плавання (12 вузлів), миль 2600
Максимальна дальність плавання, миль 4500
Автономність:
за запасами палива та масла виходячи з дальності плавання
за запасами води трохи більше 5 діб
(при встановленні опріснювача) - необмежена
Пасажири, чол. 10 (12)
Екіпаж, чел. 5
Головні двигуни:
Caterpillar C18 Acert кВт. (К.с.) 2 х 447 (608)
Генератори:
Caterpillar C 4.4 кВт 2 x 51,5
Швидкість ходу максимальна, уз. 13
Швидкість ходу крейсерська, уз. 12
Швидкість ходу економічна, уз. 10
Двигуни: Два малошумних п'яти-лопатевих гвинти з шаблевидними лопатями
Запаси:
Дизельного палива, м³ до 48
Прісної води, м³ до 10
Стічні цистерни, м³ 9,4