Про нас

Проектно-дизайнерське бюро ПроЛАЙН провідна українська фірма по проектуванню яхт, рекреаційних суден, суден пасажирського і технічного флоту створено 05.02.2003 р. як Товариство з обмеженою відповідальністю.

Бюро виконує повний комплекс проектно-дизайнерських і конструкторських робіт в області суднобудування.

Основний вид діяльності - проектування суден і конструкторські роботи в суднобудуванні, інженерна і технічна діяльність в області архітектури суднобудування.


Ідеологія фірми

Бюро об'єднало двохсотрічний досвід і професіоналізм корабелів і яхтобудівників міста Миколаєва з новаторським підходом до проектування, передовими технологіями, креативністю думки і бачення світу.

Спираючись на кращий світовий досвід, Бюро будує свою роботу від Замовника до Виробництва. Це змінило традиційний пріоритет радянського кораблебудування - технології над дизайном. На перше місце поставлена краса яхти, мрії і бажання майбутнього Власника. При цьому безпека і морехідність яхти як судна - незаперечні.

Команда "ПроЛАЙН" знає свою справу не з чуток. Пізнання яхтингу прийшло через важку чоловічу працю в далеких морських походах під вітрилами.

Повага до моря - основа нашого світогляду.


Стратегія фірми

Основою роботи Бюро є комп'ютерне 3D моделювання. Спираючись на побажання Замовника, створюється ідеологія яхти, формується її стиль, виробляються основні технічні і дизайнерські рішення, як для екстер'єру, так і для інтер'єру.

Проектування, засноване на створеній комп'ютерній моделі, дозволяє уникнути багатьох помилок і мінімізувати додаткові витрати при будівництві.

Основною складовою успіху бюро є тісна співпраця із Замовником.

Початок спільної роботи - аванпроект. Він дозволяє сформувати мрії в зримі образи та отримати оцінку вартості своїх бажань.

Далі слідує вибір надійного верфі-будівельника та відповідальна процедура укладання договору на будівництво. Захист інтересів Замовника гарантується протягом усього будівельного циклу. Це авторське спостереження проектувальника за будівництвом.

Наші фахівці проконтролюють все - для нас немає дрібниць!

Почавши з порізки металу і закінчуючи приймально-здавальними випробуваннями яхти, ми завжди будемо поруч, забезпечуючи Ваші інтереси.