Проект SpeedLine40


Моторна яхта SpeedLine40 розроблена Проектно-дизайнерським бюро ProLINE як висновок великих зусиль і пристрасті професіоналів. SpeedLine40 - моторна суперяхта довжиною 40,8 метра з майстер-каютою та трьома гостьовими каютами, та осадкою 1,6 метра, здатна розвивати швидкість до 34 вузлів. Яхта має корпус з алюмінієво-магнієвого сплаву і може виходити у відкритий океан.

Яскравий універсальний круїзер SpeedLine40 доставить максимум задоволення у будь-якій подорожі. Покупцям яхта сподобається з першого погляду. Однією з найпривабливіших особливостей цієї яхти є пляжний клуб. Кормова частина представляє трансформовану зону кормової площадки з підйомною платформою, яка дозволяє використовувати швидкісні водні засоби та інше обладнання для морського відпочинку, яке зберігається в гаражі, вбудованому в корму яхти. Кормова частина другої палуби з басейном, лаунж зоною, барною стійкою та салоном з кріслами та диваном доповнена носовою частиною з солярієм - максимально відкритий простір, який підкреслює величність оточуючих морських краєвидів.

SpeedLine40 з довжиною корпусу в 135 футів забезпечить потреби активного та вишуканого власника, який хоче проживати своє життя на морі в повному обсязі та веде спосіб життя, орієнтований на невимушену елегантність. Майстер-люкс на головній палубі пропонує власнику просторі апартаменти з елегантною мармуровою ванною кімнатою. Велика денна зона замінює традиційні обідній та головний салони. Балкон з видом на море створює унікальну атмосферу в тісному контакті з морем, без бар'єрів між внутрішнім та зовнішнім простором.

На другій палубі біля кермової рубки домінують обширні засклені поверхні. Оформлення кермової рубки формує єдину обстановку, з якої можна насолоджуватися круїзом. Докладно обладнані робочі місця для двох керманичів яхти, з широким столом, на якому розташований пульт керування, та подряд, окремий штурманський стіл.

Нижня палуба: три VIP-каюти - одна двомісна та дві одномісні каюти. Далі, в носовій частині судна, розташовані приміщення для екіпажу, розраховані на шість осіб.

SpeedLine40 - це не просто яхта, це втілення мрії, втілення свободи, втілення пристрасті до моря. В ній лунає пісня вітру і хвиль, і вона готова подарувати вам найяскравіші сторінки у вашій морській історії.


Основні риси

Екстер`єр


Зовнішній вигляд

Візуальна концепція екстер'єру – у руслі сучасних уявлень про традиційну моторну яхту.

Спокійний, лаконічний та потужний силует. Слід зазначити, що візуально яхта виглядає більше, ніж є насправді.

Основні характеристики

Основні характеристики судна, наведені нижче, є попередніми
і підлягають уточненню під час розробки проекту.

Головні характеристики (попередні)
Максимальна довжина, м 40,78
Довжина основного корпусу, м 39,15
Довжина за КВЛ, м 35,14
Максимальна ширина, м 8,14
Ширина за КВЛ, м 7,32
Висота борту, м 4,0
Осадка корпусом (з 50% запасами), м 1,58
Об'ємне водозміщення (з 50% запасами), м³ 149
Вагове водозміщення (з 50% запасами),т 153
Дальність плавання за запасами пального, миль 1400
Автономність плавання:
- за запасами пального і масла - залежить від дальності плавання;
- за запасами провізії і води - не більше 5 діб в режимі плавання.
Максимальна швидкість ходу (з 10% запасами), вуз 34
Головний двигун MTU 16V 4000 M90 л.с. 2 x 3648
Генератори VOLVO PENTA кВТ 2 x 80
Запаси:
Дизельного пального, м³ 35
Прісної води, м³ 5
Екіпаж, осіб 6
Пасажири, осіб 10 - 12

Матеріал корпусу: алюмінієво-магнієвий сплав


*Основні характеристики судна є попередніми і підлягають уточненню під час розробки проекту.