Проект CatLine82

Яхта-платформа для активного відпочинкуПроект CatLine82 орієнтований на створення швидкісного катамарану - багатоцільового авіанесучого судна-платформи завдовжки 82 метри. Презентація проекту представлена у варіанті яхти-платформи для незвичайного активного відпочинку, незалежно від стану водної поверхні (вітер, хвилювання).

Катамаран має дуже м'який удар по хвилях. Спеціальна форма моста в носі дає змогу демпфувати ударні хвильові навантаження.

Як рушії застосовуються чотири водометні установки. Вони також виконують функції кермового пристрою.Архітектурно-конструктивний тип


Архітектурно-конструктивний тип-чотирипалубний катамаран з алюмінієвого сплаву, з польотною палубою і надбудовою-ангаром літальних апаратів, вежею управління польотами, ходовою рубкою в носовій частині.

На яхті розташовані апартаменти власника, каюта спеціального персоналу, 6 двомісних кают з санвузлами для гостей, бар-ресторан, кінотеатр, танцювальний зал, тренажери, камбуз з провізійною коморою.

Для забезпечення екскурсій та активного відпочинку гостей є авіаційна група (вертольоти, конвертоплани, літаючий автомобіль), Амфібії, гідроцикли, швидкісні човни. Розміщуються вони в ангарах з підйомником і двома лацпортами.

Головні двигуни, пропульсивні комплекси і дизель-генератори знаходяться в корпусах. Якірний і швартовний пристрої знаходяться в носовій і кормовій частинах.

Катамаран обладнаний засобами зв'язку і навігації, а також рятувальними засобами за кількістю пасажирів і екіпажу на борту.

Спальні місця для членів екіпажу передбачені в носовій частині окремим блоком з усіма зручностями.Основні характеристики

Головні характеристики:
(попередні)
Довжина найбільша, корпусом, м 82
Ширина найбільша, корпусом, м 22
Водотоннажність, т близько 2000
Осадка , м 3
Основні двигуни визначаються

з урахуванням обраної швидкості Швидкість ходу, вузлів | 20 - 35 Пасажири, чол. | 12 Екіпаж, персонал, чол. | до 25


Матеріал корпусу та надбудови – алюмінієвий сплав.