Проект Yellow Submarine

Ресторанно-розважальний комплекс


Концепція розважального комплексу Yellow Submarine

В якості загальної ідеї екстер'єрів та інтер'єрів розважального комплексу Yellow Submarine взяті за основу ілюстрації відомого графічного дизайнера та ілюстратора Хайнца Едельмана, який став одним з творців знаменитого мультфільму "Жовтий підводний човен" (Yellow Submarine) про пригоди британської групи The Beatles. Це і дало поштовх нашій концепції рок-клубу з такою назвою. Планування комплексу мають чітку симетричну композицію щодо діаметральної площини, типову для судів, це ставитися і до планування внутрішніх приміщень рок-клубу. В якості загальної ідеї інтер'єрів і меблів був узятий стиль кінця 60-х минулого століття, епоха The Beatles. Для елементів інтер'єрів, крім вище згаданого ілюстратора, були використані мотиви так званого стилю Дизель-панк. Колірна гамма розважального комплексу обрана в теплих тонах згідно єдиної стилістики екстер'єру та інтер'єрів, що складається з жовтих і червоних кольорів.Екстер’єри

Зовнішній вигляд. Візуальна концепція екстер'єру
Інтер’єри


Концертний Зал

Проходячи всередину клубу «Yellow Submarine» нас зустрічає адміністрація біля стійки ресепшен. Зліва від ресепшена знаходитися вхід в ресторан з високим і просторим приміщенням, по периметру якого розташувалися балкони другого ярусу, з обідніми столиками. А праворуч від ресепшена вхід в концертний зал. Бажаючі розташуватися на балконах верхніх ярусів ресторану або концертного залу можуть піднятися по гвинтових сходах з центрального коридору.

Потрапляючи в концертний зал, ми бачимо з лівого боку, практично по центру приміщення знаходитися барна стійка зі зручними барними стільцями. Далі ми йдемо безпосередньо в зал, де по центру розташовані обідні столи, виготовлені з нікельованого металу і стільницями зі штучного каменю червоного кольору. Навколо столів стоять стільці з нікельованими ніжками і червоними шкіряними сидіннями, в стилі придорожніх американських кафе 50-х років минулого століття. Концертний зал розташовується після обідньої зони і танцполу. Він складається зі скляної півсфери, внизу знаходиться сцена, в центрі якої розташована Художня інсталяція з нержавіючих труб з логотипом Рок-клубу.

З боків біля підніжжя сцени знаходяться аварійні виходи, що ховаються в збудованих невеликих приміщеннях для техперсоналу, гримерки для виступаючих груп, а також санвузлів.

У концертний зал виходять так само балкончики двох верхніх палуб. На балкончику другого ярусу розташований пульт звукооператора залу і обідні столи для більш комфортного прослуховування (перебування) на концерті. З балкончиків другого і третього ярусу відкривається практично вся панорама концертного залу і пейзажу за вікнами. Біля краю балкончика третього ярусу розташувалися штурвал і перископ - для людей, які хочуть себе відчути капітаном підводного човна.Основні характеристики

Головні розмірення:
Довжина в цілому, м 43
Ширина найбільша, м 15,5
Висота найбільша, м 15,5